English

Rolduc

Dagbezoek 1

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Victorina Eeckeloo, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00,  Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Henk Guittart, McKenna Kwintet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Henk Guittart, Malevitsj Piano Kwartet, Zaal 2

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Xenia Gamaris, Eurasia Kwartet, Rococo Bibliotheek

Lees meer

Dagbezoek 2

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Mikhail Nemtsov, McKenna Kwintet, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Katherine Dowling, Malevitsj Piano Kwartet, Zaal 2

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Ingrid Geerlings, Driftwood Trio, Zaal 6

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Shunske Sato, Eurasia Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Ellen Corver, Chekhov Trio, Zaal 2

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Anna Emelyanova, Zaal 1

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Henk Guittart, Driftwood Trio, Zaal 6

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Anna Yanchishina, Sweelinck Duo, Rococo Bibliotheek

Lees meer

Dagbezoek 3

BLOK 1 9.00 – 10.15, Masterclass Peter Brunt, Chekhov Trio, Zaal 2

BLOK 1 9.00 – 10.15, Masterclass Shunske Sato, Viride Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Anna Emelyanova, Zaal 1 

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Shunske Sato, Malevitsj Piano Kwartet, Zaal 2

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Kristian Winther, Sweelinck Duo, Rococo Bibliotheek

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla, Zaal 1

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Henk Guittart, Eurasia Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Victorina Eeckeloo, Zaal 1

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Ksenia Zhuleva, McKenna Kwintet, Zaal 12

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Kristian Winther, Innsaei Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

Lees meer

Dagbezoek 4

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Henk Guittart, Viride Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Lluís Casanova Martínez, Driftwood Trio, Zaal 6

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Kristian Winther, McKenna Kwintet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Anna Emelyanova, Zaal 1 

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Henk Guittart, Chekhov Trio, Zaal 2

Lees meer

Dagbezoek 6

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Shunske Sato, McKenna Kwintet, Rococo Bibliotheek

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Victorina Eeckeloo & Mélodie Gasulla ,  Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Shuann Chai, Chekhov Trio, Zaal 2

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Mikhail Nemtsov, Innsaei Kwartet, Zaal 6

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Kristian Winther, Sweelinck Duo, Rococo Bibliotheek

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 2 10.30 – 12.00, Openbaar concert Amateur Ensembles  periode 1, Aula Minor

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Kristian Winther, Viride Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3/4 13.00 – 15.00, Openbare repetitie Anna Lucia Richter en Michael Gees, Zaal 2

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Ingrid Geerlings, Driftwood Trio, Zaal 6

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Anna Yanchishina, Eurasia Kwartet, Rococo Bibliotheek

Lees meer

Dagbezoek 7

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla & Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Larissa Groeneveld, McKenna Kwintet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Kristian Winther, Viride Kwartet, Zaal 12

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Shunske Sato, Innsaei Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3/4 13.00 – 16.00, Openbare repetitie Anna Lucia Richter en Michael Gees, Zaal 2

 BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass James Austin Smith, Driftwood Trio, Rococo Bibliotheek

Lees meer

Dagbezoek 8

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Ellen Corver, Malevitsj Piano Kwartet, Zaal 2

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Anna Emelyanova, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Shunske Sato, Chekhov Trio, Zaal 2

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Peter Brunt, Sweelinck Duo, Zaal 6

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Anna Yanchishina, Viride Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla, Zaal 1

Lees meer

Dagbezoek 9

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Victorina Eeckeloo, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Elena Nemtsova, Malevitsj Piano Kwartet, Zaal 2

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Mikhail Nemtsov, Innsaei Kwartet,Rococo Bibliotheek

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Axel Everaert, McKenna Kwintet, Zaal 1

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Shuann Chai,  Chekhov Trio, Zaal 2

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Peter Brunt, Eurasia Kwartet, Zaal 6

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Shunske Sato, Sweelinck Duo, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla, Zaal 1

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Axel Everaert, Anna Emelyanova, Zaal 1

Lees meer

Volledig programma

Cookies & privacy

We gebruiken slechts functionele en analytische cookies. Verder niets!

Privacy policy | Sluit