English

Dagbezoek

Dagbezoek 1

Periode: Masterclass: Ensemble: Zaal: 
BLOK 1 9.00 – 10.00 Masterclass Zang Axel Everaert Thomas van Caeckenberghe Zaal 1
BLOK 1/2 10.00 – 11.00 Masterclass Zang Axel Everaert Logan Lopez Gonzalez Zaal 1
BLOK 2 11.00 – 12.00 Masterclass Zang Axel Everaert Nele Raymaekers Zaal 1
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Henk Guittart Erlendis Kwartet Zaal 12
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Sigiswald Kuijken Strijkers Vivaldi Vier Jaargetijden Rococo
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Henk Guittart Avanesian Duo Zaal 2
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Duo Prism Rococo
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Peter Brunt Tayrona Kwartet Zaal 13
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Zang Axel Everaert Hovhannes Andreasyan Zaal 1

 

Lees meer

Dagbezoek 2

Periode: Masterclass: Ensemble: Zaal: 
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Peter Brunt Viride Kwartet Rococo
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Livia Sohn Tsjechov Trio Zaal 2
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Ilya Hoffman Trio Tiempo Zaal 6
BLOK 1 09.00 – 10.00 Masterclass Zang Axel Everaert Logan Lopez Gonzalez Zaal 1
BLOK 1/2 10.00 – 11.00 Masterclass Zang Axel Everaert Mary Movsisyan Zaal 1
BLOK 2 11.00 – 12.00 Masterclass Zang Axel Everaert Hovhannes Andreasyan Zaal 1
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Strijkers Vivaldi Vier Jaargetijden Rococo
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Alan Kay Air Duo Zaal 2
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Henk Guittart Duo Prism Rococo
BLOK 3 14.45 – 16.00 Masterclass Zang Axel Everaert Thomas van Caekenberghe Zaal 1
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Larissa Groeneveld Equilibrium Piano Kwartet Zaal 6
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Trio Tiempo Zaal 2
BLOK 5 16.30 – 17.45 Masterclass Zang Axel Everaert Nele Raymaekers Zaal 1

Lees meer

Dagbezoek 3

Periode: Masterclass: Ensemble: Zaal: 
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Sigiswald Kuijken Duo Prism Rococo
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Peter Brunt Equilibrium Piano Kwartet Zaal 6
BLOK 2 09.00 – 10.00 Masterclass Zang Axel Everaert Hovhannes Andreasyan Zaal 1
BLOK 2 10.00 – 11.00 Masterclass Zang Axel Everaert Thomas van Caeckenberghe Zaal 1
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Ellen Corver Air Duo Zaal 2
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Larissa Groeneveld Erlendis Kwartet Rococo
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Ilya Hoffman Malevitsj Piano Kwartet Zaal 6
BLOK 2 11.00 – 12.00 Masterclass Zang Axel Everaert Mary Movsisyan Zaal 1
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass  Zang Axel Everaert Logan Lopez Gonzalez Zaal 1
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Henk Guittart Viride Kwartet Rococo
BLOK 5 16.30 – 17.45 Masterclass Zang Axel Everaert Nele Raymaekers Zaal 1

Lees meer

Dagbezoek 4

Periode: Masterclass: Ensemble: Zaal: 
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Peter Brunt Duo Prism Rococo
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Ilya Hoffman Equilibrium Piano Kwartet Zaal 2
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Henk Guittart Avanesian Duo Zaal 2
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Peter Brunt Tsjechov Trio Zaal 2
BLOK 3 13.00 – 13.45 Masterclass Zang Axel Everaert Nele Raymaekers Zaal 1
BLOK 3 13.45 – 14.30 Masterclass Zang Axel Everaert Thomas van Caekenberghe Zaal 1
BLOK 4 14.45 – 15.30 Masterclass Zang Axel Everaert Logan Lopez Gonzalez Zaal 1
BLOK 4 15.30 – 16.15 Masterclass Zang Axel Everaert Hovhannes Andreasyan Zaal 1
BLOK 5 16.30 – 17.45 Masterclass Zang Axel Everaert Mary Movsisyan Zaal 1

Lees meer

Dagbezoek 5

Periode: Masterclass: Ensemble: Zaal: 
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Livia Sohn Avanesian Duo Zaal 2
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Ilya Hoffman Duo Prism Rococo
BLOK 2 10.30 – 11.15 Masterclass Zang Axel Everaert Nele Raymaekers Zaal 1
BLOK 2 11.15 – 12.00 Masterclass Zang Axel Everaert Thomas van Caekenberghe Zaal 1
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Ellen Corver Air Duo Zaal 2
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Livia Sohn Maas Kwartet Zaal 12
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Larissa Groeneveld Trio Tiempo Zaal 11
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Peter Brunt Erlendis Kwartet Rococo
BLOK 3 13.00 – 13.45 Masterclass Zang Axel Everaert Logan Lopez Gonzalez Zaal 1
BLOK 3 13.45 – 14.30 Masterclass Zang Axel Everaert Mary Movsisyan Zaal 1
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Viride Kwartet Rococo

 

Lees meer

Dagbezoek 6

Periode: Masterclass: Ensemble: Zaal:
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Mikhail Nemtsov Tayrona Kwartet Rococo
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Livia Sohn AuRoRa Duo Zaal 2
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Larissa Groeneveld Duo Prism Zaal 13
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Louis Andriessen Tuin van Eros AuRoRa Duo Zaal 2
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Sigiswald Kuijken Erlendis Kwartet Zaal 12
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Air Duo Zaal 11
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Livia Sohn Trio Tiempo Zaal 6
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Ilya Hoffman Viride Kwartet Rococo
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass James Austin Smith Air Duo Zaal 11
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Mikhail Nemtsov Malevitsj Piano Kwartet Zaal 2
BLOK 4 15.00 – 16.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Maas Kwartet Rococo

Lees meer

Dagbezoek 7

Periode: Masterclass: Ensemble: Zaal: 
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Sigiswald Kuijken Equilibrium Piano Kwartet Zaal 2
BLOK 1 09.00 – 10.00 Masterclass Zang Axel Everaert Mary Movsisyan Zaal 1
BLOK 1/2 10.00 – 11.00 Masterclass Zang Axel Everaert Logan Lopez Gonzalez Zaal 1
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Peter Karetnikov Duo Prism Rococo
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Elena Nemtsova Air Duo Zaal 2
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Malevitsj Piano Kwartet Zaal 6
BLOK 2 11.00 – 12.00 Masterclass Zang Axel Everaert Nele Raymaekers Zaal 1
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Peter Brunt Maas Kwartet Rococo
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Larissa Groeneveld Erlendis Kwartet Zaal 12
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Zang Axel Everaert Thomas van Caekenberghe Zaal 1
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Avanesian Duo Zaal 2
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Peter Brunt AuRoRa Duo Zaal 14
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Zang Axel Everaert Hovhannes Andreasyan Zaal 1

Lees meer

Dagbezoek 8

Periode: Masterclass: Ensemble: Zaal: 
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Sigiswald Kuijken Tayrona Kwartet Rococo
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Louis Andriessen Disco Avanesian Duo Aula Minor
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Erlendis Kwartet Rococo
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Ilya Hoffman Tsjechov Trio Zaal 6
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Peter Brunt Trio Tiempo Zaal 11
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Zang Axel Everaert Mary Movsisyan Zaal 1
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Anna Yanchishina Tayrona Kwartet Rococo
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Sigiswald Kuijken Tsjechov Trio Zaal 2
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Larissa Groeneveld Viride Kwartet Zaal 12
BLOK 3 13.00 – 14.00 Masterclass Zang Axel Everaert Hovhannes Andreasyan Zaal 1
BLOK 3/4 14.00 – 15.00 Masterclass Zang Axel Everaert Nele Raymaekers Zaal 1
BLOK 4 15.00 – 16.00 Masterclass Zang Axel Everaert Logan Lopez Gonzalez Zaal 1
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Ilya Hoffman AuRoRa Duo Zaal 2
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Peter Karetnikov Maas Kwartet Zaal 9a

Lees meer

Dagbezoek 9

Periode: Masterclass: Ensemble: Zaal: 
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Sigiswald Kuijken AuRoRa Duo Zaal 6
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Livia Sohn Tayrona Kwartet Rococo
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Mikhail Nemtsov Tsjechov Trio Zaal 2
BLOK 1 09.00 – 10.00 Masterclass Zang Axel Everaert Nele Raymaekers Zaal 1
BLOK 1/2 10.00 – 11.00 Masterclass Zang Axel Everaert Thomas van Caekenberghe Zaal 1
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Avanesian Duo Zaal 6
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Elena Nemtsova Equilibrium Piano Kwartet Zaal 2
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Livia Sohn Viride Kwartet Zaal 12
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Peter Brunt Malevitsj Piano Kwartet Zaal 2
BLOK 2 11.00 – 12.00 Masterclass Zang Axel Everaert Logan Lopez Gonzalez Zaal 1
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Alan Kay Air Duo Zaal 2
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Sigiswald Kuijken Viride Kwartet Rococo
BLOK 3 13.00 – 14.00 Masterclass Zang Axel Everaert Mary Movsisyan Zaal 1
BLOK 3/4 14.00 – 15.00 Masterclass Zang Axel Everaert Hovhannes Andreasyan Zaal 1
BLOK 4 14.45 – 16.00 Masterclass Livia Sohn Avanesian Duo Zaal 2

Lees meer

Dagbezoek 10

Periode: Masterclass: Ensemble: Zaal: 
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Anna Yanchishina Maas Kwartet Rococo
BLOK 1 09.00 – 10.15 Masterclass Livia Sohn Malevitsj Piano Kwartet Zaal 2
BLOK 1 09.00 – 10.00 Masterclass Zang Axel Everaert Thomas van Caekenberghe Zaal 1
BLOK 1/2 10.00 – 11.00 Masterclass Zang Axel Everaert Logan Lopez Gonzalez Zaal 1
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Sigiswald Kuijken Viride Kwartet Rococo
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Elena Nemtsova Avanesian Duo Zaal 2
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Livia Sohn Equilibrium Piano Kwartet Aula Minor
BLOK 2 10.45 – 12.00 Masterclass Katherine Dowling Trio Tiempo Zaal 6
BLOK 2 11.00 – 12.00 Masterclass Zang Axel Everaert Nele Raymaekers Zaal 1
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Sigiswald Kuijken Erlendis Kwartet Rococo
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Elena Nemtsova Tsjechov Trio Zaal 2
BLOK 3 13.00 – 14.15 Masterclass Ilya Hoffman Tayrona Kwartet Zaal 12
BLOK 3 13.00 – 14.00 Masterclass Zang Axel Everaert Mary Movsisyan Zaal 1
BLOK 3/4 14.00 – 15.00 Masterclass Zang Axel Everaert Hovhannes Andreasyan Zaal 1

Lees meer

Volledig programma

Cookies & privacy

We gebruiken slechts functionele en analytische cookies. Verder niets! Wijzig je instellingen of bekijk ons privacy statement

Privacy policy | Sluit
Cookies instellen