English
Locatie

Abdij Rolduc

Adres

Heyendallaan 82
6464 EP Kerkrade

Omschrijving

Voormalige abdij Rolduc staat tijdens het Orlando Festival geheel in het teken van kamermuziek. Alle deelnemers (van amateurs tot professionals) overnachten en verblijven in het hotel van Rolduc. De repetitieruimtes en leslokalen, waaronder de prachtige historische Rococo Bibliotheek bevinden zich allemaal in dit 900 jaar oude abdijcomplex.

De namiddagconcertserie vindt plaats in de Aula Minor (kleine aula) van Rolduc. Er wordt ook een concert georganiseerd in de Abdijkerk (met gebruik van het historische orgel).

Meer informatie over Rolduc, een routebeschrijving en praktische informatie vindt u hier Abdij Rolduc

Concerten op deze locatie

Dagbezoek 1

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Victorina Eeckeloo, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00,  Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Henk Guittart, McKenna Kwintet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Henk Guittart, Malevitsj Piano Kwartet, Zaal 2

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Xenia Gamaris, Eurasia Kwartet, Rococo Bibliotheek

Lees meer

Dagbezoek 2

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Mikhail Nemtsov, McKenna Kwintet, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Katherine Dowling, Malevitsj Piano Kwartet, Zaal 2

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Ingrid Geerlings, Driftwood Trio, Zaal 6

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Shunske Sato, Eurasia Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Ellen Corver, Chekhov Trio, Zaal 2

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Anna Emelyanova, Zaal 1

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Henk Guittart, Driftwood Trio, Zaal 6

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Anna Yanchishina, Sweelinck Duo, Rococo Bibliotheek

Lees meer

Dagbezoek 3

BLOK 1 9.00 – 10.15, Masterclass Peter Brunt, Chekhov Trio, Zaal 2

BLOK 1 9.00 – 10.15, Masterclass Shunske Sato, Viride Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Anna Emelyanova, Zaal 1 

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Shunske Sato, Malevitsj Piano Kwartet, Zaal 2

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Kristian Winther, Sweelinck Duo, Rococo Bibliotheek

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla, Zaal 1

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Henk Guittart, Eurasia Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Victorina Eeckeloo, Zaal 1

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Ksenia Zhuleva, McKenna Kwintet, Zaal 12

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Kristian Winther, Innsaei Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

Lees meer

Dagbezoek 4

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Henk Guittart, Viride Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Lluís Casanova Martínez, Driftwood Trio, Zaal 6

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Kristian Winther, McKenna Kwintet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Anna Emelyanova, Zaal 1 

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Henk Guittart, Chekhov Trio, Zaal 2

Lees meer

Dagbezoek 6

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Shunske Sato, McKenna Kwintet, Rococo Bibliotheek

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Victorina Eeckeloo & Mélodie Gasulla ,  Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Shuann Chai, Chekhov Trio, Zaal 2

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Mikhail Nemtsov, Innsaei Kwartet, Zaal 6

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Kristian Winther, Sweelinck Duo, Rococo Bibliotheek

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 2 10.30 – 12.00, Openbaar concert Amateur Ensembles  periode 1, Aula Minor

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Kristian Winther, Viride Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3/4 13.00 – 15.00, Openbare repetitie Anna Lucia Richter en Michael Gees, Zaal 2

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Ingrid Geerlings, Driftwood Trio, Zaal 6

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Anna Yanchishina, Eurasia Kwartet, Rococo Bibliotheek

Lees meer

Dagbezoek 7

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla & Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Larissa Groeneveld, McKenna Kwintet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Kristian Winther, Viride Kwartet, Zaal 12

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Shunske Sato, Innsaei Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 3/4 13.00 – 16.00, Openbare repetitie Anna Lucia Richter en Michael Gees, Zaal 2

 BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass James Austin Smith, Driftwood Trio, Rococo Bibliotheek

Lees meer

Dagbezoek 8

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Ellen Corver, Malevitsj Piano Kwartet, Zaal 2

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Anna Emelyanova, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Shunske Sato, Chekhov Trio, Zaal 2

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Peter Brunt, Sweelinck Duo, Zaal 6

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Trees Beckwé, Zaal 1

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Anna Yanchishina, Viride Kwartet, Rococo Bibliotheek

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla, Zaal 1

Lees meer

Dagbezoek 9

BLOK 1 09.00 – 10.15, Masterclass Axel Everaert, Victorina Eeckeloo, Zaal 1

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Elena Nemtsova, Malevitsj Piano Kwartet, Zaal 2

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Mikhail Nemtsov, Innsaei Kwartet,Rococo Bibliotheek

BLOK 2 10.45 – 12.00, Masterclass Axel Everaert, McKenna Kwintet, Zaal 1

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Shuann Chai,  Chekhov Trio, Zaal 2

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Peter Brunt, Eurasia Kwartet, Zaal 6

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Shunske Sato, Sweelinck Duo, Rococo Bibliotheek

BLOK 3 13.00 – 14.15, Masterclass Axel Everaert, Mélodie Gasulla, Zaal 1

BLOK 4 14.45 – 16.00, Masterclass Axel Everaert, Anna Emelyanova, Zaal 1

Lees meer

Overzicht locaties

Cookies & privacy

We gebruiken slechts functionele en analytische cookies. Verder niets!

Privacy policy | Sluit